Captain Tsubasa: Dream Team

2.5.1

4.5

20

Popüler anime oyununa dayalı taktiksel futbol

596.9k

Bu uygulamayı oyla

Captain Tsubasa - Fight Dream Team, Android için Ozora Tsubasa / Oliver Atom, Kojiro Hyuga / Mark Lenders gibi ikonik karakterlerden oluşan bir ekibin başında bulunduğunuz aynı adlı tanınmış manganime dayalı bir video oyunudur.

Oyunun temel özelliği, tıpkı konsollarda çıkan çoğu oyunda olduğu gibi, bir rakip geldiğinde veya sahadayken hangi eyleme geçmeniz gerektiğine karar vermek zorunda kaldığınız telaşsız bir oyun kurgusuna sahip olmasıdır. Her eylem, belirli miktarda enerji harcar ve her oyuncu, tıpkı 'kaya, kağıt, makas' oyununda olduğu gibi diğer iki karakter profiliyle karşılaştığında bazı avantaj ve dezavantajlar yaşar.

Bu eşsiz oyun sayesinde, rakiplerinize doğru top sürmekten tutun da uzun bir pası yakalamaya ve oyuncuların birçok özel atışı gerçekleştirmesine kadar her türlü atak ve defans oyununu oynayabilirsiniz, .

Captain Tsubasa - Fight Dream Team, hem saga hayranları için hem de gerçek zamanlı gelişime sahip birçok oyundan farklı bir futbol oyunu arayan kişiler için ilginç bir video oyunudur.
Notlar

Oyun şu anda sadece Janponca olarak mevcuttur.

Gereksinimler

Android 4.4 ya da üst sürümü gerektirir.

Uptodown X